O tepelných čerpadlech

Tepelná čerpadla NORDline vzduch/voda odebírají teplo přímo z okolního vzduchu a tím ohřívají vodu v topném systému nebo v zásobníku TUV. Nepotřebují proto plošný kolektor a jsou vhodná i pro domy s menším pozemkem, kde není instalace tepelného čerpadla s plošným kolektorem možná. Hlavní výhodou je tak rychlá a snadná instalace, nižší investiční náklady v porovnání s variantou země/voda a díky vysoké efektivitě i nízké provozní náklady oproti elektrickému a plynovému vytápění.

Teplo i při nízkých teplotách

Někdo už možná namítá, že tepelné Čerpadlo se při teplotách pod -15°C stává neefektivní, ale i to umíme vyřešit. Do akumulační nádoby instalujeme dohřev až 9 kW, který zajišťuje stálou teplotu i ve velmi chladných obdobích.

O nás

Kvalitní produkty a dobře odvedená práce to je spokojený zákazním. Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě, proto jsme si vybrali českého výrobce tepelných čerpadel NORDline s tradicí od roku 2006.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.