SONOFF SNZB 01 Zigbee Wireless Switch Pracovat s Sonoff Zigbee Bridge Hub eWeLink Aplikace, Zigbee Smart Home Security Kit

Nový produkt

1 ks

Skladem

167.50 Kč

-29%

239.20 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

SONOFF Zigbee Bezdrátový Přepínač

SONOFF SNZB-01 Zigbee Bezdrátový Přepínač mini a vynikající ZigBee wireless smart switch odpověď na SONOFF ZigBee Bridge, které vám umožní dosáhnout účely scéna vazeb mezi ZigBee zařízení (SONOFF BASICZBR3 DIY smart switch a S31 Lite zb smart plug) a Wi-Fi zařízení.

Tlačítko spínače je přizpůsobitelné s tři možnosti ovládání - single, double stiskněte a dlouhým stisknutím tlačítka, takže můžete docela snadno, programu, rutiny a akce tak jednoduché, jak budete potřebovat.One-klepněte na párování.Je to tak mnohem jednodušší, aby se spárovat s více připojených zařízení, které chcete spravovat, jen klepněte na APLIKACI, aby si všechny spárované zařízení.Lesk na tlačítko řádky v jeho flexibilní přenositelnosti, můžete strategicky umístit nebo přesunout kolem vašeho domu, aby tam, kde to bude velmi užitečné, pak vytvořit inteligentní scénu, aby to fungovalo pro vás na základě rozdílných tlačítko akce, které jste si přizpůsobili.

Obousměrné ovládání je ještě k dispozici pro zapnutí/vypnutí světla ze dvou míst.Tlačítko je na baterky, že váš mobilní telefon obdrží nízké baterie upozornění, když zbývající úroveň nabití baterie je nižší než 10%, možná je čas na změnu baterii.

POZNÁMKA:

1. Tento přepínač obsahuje baterii.

2. Tento SNZB 01 přepínač funguje pouze, když je připojen s Zigbee Bridge/Hub/Gateway.

Jeden Přepínač, Ale Tři Akce

Přizpůsobte si inteligentní domácnost s různými tlačítko akce pro ovládání více zařízení pomocí jediného stiskněte tlačítko dvakrát stiskněte tlačítko nebo dlouhým stiskem.

Tři Kroky Ovládání Tří Zařízení Nerozdílně

Jedna Akce Ovládá Skupinu Zařízení

Jednu Akci Řídí Jeden Gang na Multi-gang Zařízení

Ovládání žaluzie s SONOFF 4CHPROR2 4-gang smart switch.

Šikovný Tlačítko, Šikovné Ovládání

Navržen tak, aby malé jednotky a můžete si vzít na každém rohu vašeho domova pro snadné ovládání.

Kontrolní Světlo na Dvou Místech

Podpora obousměrné ovládání.Připojte tlačítko s SONOFF inteligentní vypínače, a to může vypnout světlo dolů poté, co jste jít nahoru.

Nízké baterie Upozornění

Dostanete upozornění na nízkou úroveň nabití baterie, když se baterie dostane 10% zbývající.

Podrobnosti O Produktu

Štítky: ios domácí automatizace, sonoff, mini sonoff, spínač zigbee, přepnout wifi, tuay zigbee hub, wifi zásuvka snímač teploty, tuya zigbee, zigbee, podpora první kit.

Parametry

Značka sonoff
Typ Baterie CR2405
Číslo Modelu SNZB 01
Bezdrátový standard Zigbee 3.0
Typ Produktu Zigbee Bezdrátový Přepínač

Recenze

Napsat recenzi

SONOFF SNZB 01 Zigbee Wireless Switch Pracovat s Sonoff Zigbee Bridge Hub eWeLink Aplikace, Zigbee Smart Home Security Kit

SONOFF SNZB 01 Zigbee Wireless Switch Pracovat s Sonoff Zigbee Bridge Hub eWeLink Aplikace, Zigbee Smart Home Security Kit

Související produkty: