Nové Výprodej
KOWELL Car Styling pro Audi A3 LED Světlomet 2008-2012 Světlomet Bi-Xenon Lampa LED DRL Auto Světla Zobrazit větší

KOWELL Car Styling pro Audi A3 LED Světlomet 2008-2012 Světlomet Bi-Xenon Lampa LED DRL Auto Světla

Nový produkt

1 ks

Skladem

13 416.99 Kč

-20%

16 771.24 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

1. Máme instalovány halogenové žárovky v dálkových, a tam je mají žárovky, v nízké světla.Měli byste nainstalovat potkávací žárovky yoursleves.Nebo pokud potřebujete žárovky od nás, prosím, kontaktujte mě před cílem. 2. Žárovky typ pro váš odkaz : potkávací světla H7/ D2H; dálková světla :H1 3.Všechny tyto carlight mají stejné připojení a dráty s původní auto. 4. Pravostranné řízení (volant na Pravé straně vozu a Jízdy na Levé straně silnice); levostranné řízení (volant na Levé straně auto a Řídit na Pravé straně silnice); Tyto světlomety jsou určeny pro Čínské Verze auta (vozidlo s levostranným řízením).Zatímco pozice a linky pro RHD & LHD instalace jsou stejné.Jediný rozdíl je, že světlo vzor.Pokud kupující jsou striktně na světlo, vzor, prosím, zamyslete se nad ním.Nebo můžeme upravit světlo vzor, aby se vešly na Pravé Straně Řídit tady v Číně.Nicméně,musíme účtovat poplatek za to.Pokud potřebujete RHD verzi od nás,prosím, pošlete zprávu pro nás před cílem, Nebo můžete upravit tak, že ve své vlastní místní profesionální trh. 5.Hlava lampy mají stejné připojení a dráty s původními vozy.To je hrát a plug.Nicméně,některé vozy jsou citlivé,doporučujeme kupujícímu, aby nainstalovat tyto světla profesionální instalátor. 6. Led diody se zůstat v klidu situaci a delší životnost s ŽÁDNÝ blednutí barev. 7. Hlava svítilny objektivu projektoru a světlo se být dobře zaměřena.A mohou poskytnout mnohem více energie, šetří jízdní podmínky.

8. Jsme se zabalit toto světlo s bublina v jedné krabičce.Tam je dvojice světlometů (Vlevo A Vpravo) v krabičce.All-Nová světla.

Štítky: led motion usb, 12v led reflektor, audio a3 8l, svítilna led, třídy audi a3 8l, podpora audi a3 8l, víčka audi a3 8l, lampa pouliční, kontrolka zásobníku, rádio audi a3 8l.

Parametry

Externí Testování Certifikace EMARK
Název Modelu Světlomet
Typ Materiálu ABS
Napětí 12V
Speciální Funkce světlo
Typ Položky Montáž Světlometů
Hmotnost Položky 12kg
Položka Průměr 3inch
Pro Vozidla Značky/Modelu Audi
Značka KOWELL
Audi Model A3
A3-Rok 2008

Recenze

Napsat recenzi

KOWELL Car Styling pro Audi A3 LED Světlomet 2008-2012 Světlomet Bi-Xenon Lampa LED DRL Auto Světla

KOWELL Car Styling pro Audi A3 LED Světlomet 2008-2012 Světlomet Bi-Xenon Lampa LED DRL Auto Světla

Související produkty: