ER HÁDANKY Morse Kód Zařízení telegrafní stroj s LCD Uniknout Pokoj Hru, Zadejte správné heslo pro otevření dveří

Nový produkt

1 ks

Skladem

3 249.43 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Název produktu: Morse kód rekvizita pro hru Stručný Úvod Zadejte správné heslo telegraficky klávesnice odemknout dveře. Při tisku the telegraph klávesnice, všechny informace se zobrazí v LCD na ovladači.

Prop Seznam

Jeden LCD řadič

Jeden telegraph klávesnice

Jedna 12V adaptér. Popis Produktu 1. Regulátor s LCD displejem 2. Při tisku the telegraph klávesnice, všechny informace se zobrazí v LCD na ovladači. Nabízíme Morse Kód Grafu. 3. Stiskněte tlačítko na telegraph klávesnice může dostávat dlouho, di a krátké di. Dlouhý di -- stiskněte tlačítko více než 0,5 s.

Krátké di -- stiskněte jen trochu. Podrobný Popis Krok 1, Když hráči vstoupí do komory, pokoje, najdou LCD řadič a jeden telegraph klávesnice na stůl. A tam má také Morse Kód Grafu. Krok 2 Hráči přijít na to, hádanky, a pak dostanete heslo. Například, heslo je "SSS". Krok 3 hráči zadejte heslo pomocí tlačítka telegrafu klávesnice. Každé písmeno nebo číslice hesla se budou zobrazovat na LCD displeji regulátoru. Jako Morse Kódu ukazuje Graf: Y= ■■■ to znamená, Že tři krátké di. Krok 4

Po zadání správného hesla se na displeji LCD se zobrazí "heslo(číslo a písmeno) OK!" --- "SSS OK!". A EM zámek se otevře. O tom, jak obnovit? Stačí stisknout kovové tlačítko na ovladači pro dlouhou dobu, dokud se na LCD obrazovce se zobrazí "Zadejte PW" a JE zámek zavřený, pustit z ruky, aby dokončit reset. Jak nastavit heslo? 1. Cut off napájení, stiskněte kovový knoflík na ovladači a podržte na; 2. Power na ovladači, pak se na LCD obrazovce se objeví "Konfigurace PW", ať jdou ruku; 3. Podle Morse Kód Grafu, zadejte heslo, ktere chcete. Například nové heslo jako "A5". A=■-(jeden krátký di +jeden dlouhý di) 5= ■■■■■ (pět krátkých di)

4. Po zadání stiskněte tlačítko kov znovu, dále zadejte nové heslo znovu a dokončit stisknutím kovového tlačítka na 3 krát. Pak nové heslo bude nastaveno úspěšně.

Štítky: klaus mikaelson prsten, cw morse code trainer, útěk žebřík, exit room escape hra, cw keyer, uniknout hra prop, puzzle quest, audio kabel splitter, escaperoom prop, kód klávesnice.

Parametry

Certifikace NIC
Moc 12V
Zobrazení No
Video rozhraní No
Typ Alarmu Aplikace Kontroly
Heslo Klávesnice Ano
Číslo Modelu mr-1
Číslo Zóny 1
Číslo Výstupu 1
Vyzbrojování Typ Heslo Klávesnice
Původ KN(Původu)
Typ Připojení Pevné
Vhodné pro Live room escape
Funkce Otevřený magnet zámek

Recenze

Napsat recenzi

ER HÁDANKY Morse Kód Zařízení telegrafní stroj s LCD Uniknout Pokoj Hru, Zadejte správné heslo pro otevření dveří

ER HÁDANKY Morse Kód Zařízení telegrafní stroj s LCD Uniknout Pokoj Hru, Zadejte správné heslo pro otevření dveří

Související produkty: