Přizpůsobte název textu, budeš moje Družička Návrh Krabice, Osobní družička Svatební Dar Skutečný Fólie Potištěné Krabici

Nový produkt

1 ks

Skladem

368.55 Kč

-12%

418.86 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Perfektní Dárek box požádat o Ruku své holky! Stačí vyplnit s krásnými dárky, aby jim ukázal, jak moc je potřebujete na váš Velký Den.

Luxusní dárkový box k dispozici v Bílé, Růžové nebo Černé a personalizované s Názvem ve Stříbrné nebo Zlaté Fólie tisku.

Box je dodáván s Jméno a Srdce tištěné na vnější straně a na vnitřní straně víka je tajnou zprávu:budeš můj...*svatební roli si vyberte z rozbalovacího menu*?

Role Svatební Matka ženicha, Matka Ženicha, Sestra Nevěsty a Sestra Ženicha přijde se jen na roli vytištěn na vnitřní straně, a není tu budeš můj...? zprávu.

Tyto boxy mohou být také vytištěny s krátkým vlastní zprávu s maximálně 50 znaků (včetně mezer a interpunkce). Pro tuto možnost prosím zanechat svůj vlastní vzkaz v poznámce pro prodávajícího oddíl na pokladně nebo zprávu k nám přímo po objednání. Jakýkoli jazyk přijal.

*TENTO VÝPIS JE PRO PRÁZDNÉ OSOBNÍ BOX POUZE, REKVIZITY NEJSOU ZAHRNUTY*

Tento výpis je pro několik různých možností: 2 různé velikosti krabic, 4 různé barevné boxy a 4 různé barevné fólie barvy textu, které jsou vybrány z rozbalovacího menu. První rozbalovací menu je pro Velikost Box - Box Barva - Fólie Barva Textu, takže pokud zvolíte M - White - Gold je pro Středně velké Bílé Krabice s Zlaté Fólie Text tisknout.

Získat vaše Osobní Schránka Ve 3 Snadných Krocích -

1. Vyberte Velikost, Barva Box a množství, které chcete

2. Nechte vaši vlastní zprávu o název, text a barvu textu v poznámce pro prodávajícího oddíl na pokladně nebo Zprávu nám o ty, které chcete vytisknout.

3. Dokončit platbu a My si to udělali a poslali pro vás.

**Barvy se mohou objevit různé, vzhledem k monitorů/obrazovek.**

Rozměry:

Střední - Vnější: 22x22x6.5 cm - Vnitřní: 20.5x21.5x6cm

Velké Vnější: 30x30x9cm - Vnitřní: 28.5x29x8.5cm

Matný laminovaný box s skryté magnetické snap zavřít přední uzavření klapky. Růžové a Bílé Boxy jsou dodávány s odpovídající stuhou a Černou skříňku nemá žádné pásky.

Boxy jsou dodávány v plochém balení, jak ušetřit na náklady na dopravu, a aby se zabránilo poškození při přepravě. Jsou snadno smontovat během několika sekund zcela rigidní a luxusní kvalitní box.

1. Odstranit rohu papíry odhalit lepkavý povrch

2. Vytáhněte stranách a špetku rozích pevně pohromadě

3. Zavřete okno pomocí skryté magnetické snap zavřít uzávěry

Návod na údržbu: chraňte před přímým slunečním světlem, jak to může způsobit, že se barva z krabice slábnout.

Jsme také prodávat mnoho dalších individuálních Darů a Svatební služby. Podívejte se na mnoho dalších položek v našem obchodě.

Štítky: družička dárek, květiny, růže box, box doll house, poker, box družička, kosti tým nevěsty, halloween svatební dar box, družička návrh dárkový box set, družička šaty, případě pravého dřeva.

Parametry

vzor NIC
Materiál Dřeva;Dřevěné
Číslo Modelu 11
Značka PARARTDIY
Příležitosti Den matek

Recenze

Napsat recenzi

Přizpůsobte název textu, budeš moje Družička Návrh Krabice, Osobní družička Svatební Dar Skutečný Fólie Potištěné Krabici

Přizpůsobte název textu, budeš moje Družička Návrh Krabice, Osobní družička Svatební Dar Skutečný Fólie Potištěné Krabici

Související produkty: