20KW vysokofrekvenční indukční ohřívač stroj pro ohřev oceli, pevná tyč

Nový produkt

1 ks

Skladem

19 517.53 Kč

-5%

20 544.77 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

INFORMACE O VÝROBKU

Hlavní Části Úvod :

Přijímá nejnovější MOSFET, IGBT napájecí jednotky a frekvenční konverze řídicí techniky s vysokou účinností, nízkou spotřebou energie a vysokým výkonem.

(Použijte Německo SIEMENS INFINEON NA IGBT) integrovaná filtrační kondenzátor se používá po upgradu technologie, výkon je více stabilní, výkon je větší, a poruchy způsobené manuální plug-in je účinně snížena.

Deska je nezávisle vyvinut naše technické oddělení, aby zajistily, že všechny komponenty jsou originální a budou testovány po montáži.

Aplikace Indukčního ohřevu vybavení: Topení (horké kování, hot kování a tavení):

Hot kování se zaměřuje na výrobu obrobků na určitou teplotu (různé materiály vyžadují různé teploty) do jiných tvarů přes kovací lis s pomocí děrovací lisy, kovací stroj nebo jiné zařízení pro případy, horké vytlačování pouzdro hodinek, hodinky flan, rukojeť, plísně příslušenství, kuchyňské a stolní nádobí, umělecké keramiky, standardní součást, zip, vyrobena mechanická součást, bronz zámek, nýty, ocelové pin a pin.

Hot kování odkazuje na spojení různých kovů nebo kovů s nekovy přes vytápění založené na principu horké expanze nebo horké tavení, pro případy, vložené svařování mědi jádro počítače chladič s hliníkového plechu a reproduktor web, směsi ocelových a plastových trubek, těsnění hliníkové fólie (zubní pasty kůry), motor, rotor a těsnění trubkových elektrické topné těleso.

tání se zaměřuje především na roztavení kovu do kapaliny pomocí vysoké teploty, která je použitelná na tavení železa, oceli, mědi, hliníku, zinku, stejně jako různé ušlechtilé kovy.

Tepelné ošetření (povrchové kalení): je To především klade za cíl změnit tuhost kovových materiálů, přes tepelné zpracování obrobků. Detail aplikace jsou uvedeny takto:

Quench pro různé hardware a nástroje, jako jsou kleště, hasák, kladivo, sekera, šroubovací nástroje a střižné (sad smyku).

Quench pro různé automobilové a motocyklové příslušenství, jako jsou klikové hřídele, připojení tyče, pinton pin, řetězová kola, hliníkové kola, ventil, rock rameno hřídele, malé hřídele a vidlici. Různé elektrické nářadí, jako je os a zařízení.

Quench pro obráběcí stroje, jako lache palubě a vodicí kolejnice.

Quench pro různé hardware kovových dílů a obráběných součástí, jako jsou hřídele převodovky (řetězové kolo) cam, chuck a svorky. Atd.

Quench pro hardware forem, jako jsou malé rozměry, plíseň, plíseň příslušenství a vnitřní otvor plísní

Svařování (brazes svařování, stříbrné pájení a pájení na tvrdo): je To především klade za cíl roztavení pájky zahříváním na určitou teplotu za účelem připojení k typy kovů ze stejného materiálu nebo různých materiálů.

Svařování různých hardwarových řezné nástroje, jako jsou diamantové nástroje, brusné nástroje, vrtné nástroje, slitinové pilový list, tvrdé slitiny fréza, fréza, výstružník, plánovací nástroj a pevné centrum bit.

Svařování různých hardwarových mechanické pomůcky, stříbrné pájení a pájení kovů ze stejné odrůdy, jako je hardware, wc a kuchyňské výrobky chladicí měděné kování, lampa, dekorace, montáž, přesné formy, montáž, hardware rukojeť, šlehač, legované oceli a oceli, oceli a mědi, stejně jako měď a měď.

Sloučenina hrnce spodní svařování je zejména použitelná pro svařování natvrdo kruhové, čtvercové, stejně jako jiné nepravidelné hladké dno hrnce. To je také použitelná pro běžný natvrdo svařování jiných kovů.

Svařování topení disku elektrických teplé vody, konvice se týká především natvrdo svařování nerezové oceli ploché základny, hliníkového plechu a trubkových elektrických topných těles různých tvarů.

Žíhání (temperování a modulace):

Žíhání různé výrobky z nerezové oceli, nerezové oceli povodí, žíhaný a extrudovaného může, žíhaný složené hrany, žíhaný dřez, trubky z nerezové oceli, nádobí a šálek.

Žíhání různé jiné zámečnické práce kousky, takový jako golfový míček hlavy, cue, mosaz zámek, hardware měděné kování, kuchyňský nůž, rukojeť, čepel, hliníkové misky, hliníkové vědro, hliníkové chladiče a různé hliníkové produkty.

T on výhody indukčního ohřevu :

1.L ow spotřebu energie. Aktuální sochory topení účinnost indukční tavicí pece a indukční diatermie peci může dosáhnout 65% až 75%, zatímco flame pece a různé komorové pece jsou pouze o 30%.

2.Není třeba vytápět celou práci-kus, lokální vytápění může být vybrán, takže spotřeba elektrické energie je malá, deformace obrobku je malá a topení rychlost je tak rychle, že mi obrobku může dosáhnout požadované teploty ve velmi krátkém čase, tak, že povrch obrobku je oxiduje. Když topení vady jsou redukovány na nízké úrovni, může být použit pro ocelové materiály, jako jsou ocel, wolfram, molybden, atd. To může také být aplikován na topení nebo tepelné zpracování hliníku, titanu, zirkonia a hafnia, které jsou více chemicky aktivní.

Štítky: teplo indukční stroj, ih indukční ohřívač, prodej vysokofrekvenční indukční ohřev stroj, klíčové smd, nasávání tepla, auto pcb, 20kw generátor, 2000w indukční cívky ohřívače, dlaždice, ohřívač vysoké frekvence.

Parametry

Číslo Modelu HT-20A
Napětí 220v
Značka hairuituo
Moc 20kw

Recenze

Napsat recenzi

20KW vysokofrekvenční indukční ohřívač stroj pro ohřev oceli, pevná tyč

20KW vysokofrekvenční indukční ohřívač stroj pro ohřev oceli, pevná tyč

Související produkty: