Lovecká Stezka Fotoaparát 12MPX 1080P PIR, IR volně žijících Živočichů Skauting Cam Noční Vidění volně žijících Živočichů Chasse Kamery Sledování 0.8 s Trigger Čas

Nový produkt

1 ks

Skladem

288.47 Kč

-22%

374.63 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Popis:

Funkce:

✔ VYSOKÁ CITLIVOST: Tento digitální fotoaparát je navržen tak, aby uživatelům co nejpohodlnější zážitek. To má mimořádné funkce jako je 52 ° zorné POLE objektivu, 38 infračervených Led diod, rychlost spouště 0,8 S a 1 foto / druhé s až 5 fotografií a 30S video souborů každý. že každý detekovaný pohyb je popsána v reálném čase.

✔ Design: Tento digitální fotoaparát s kamufláž a vynikající vzhled, je ideální produkt pro domácí bezpečnost, sklad, sledování a sledování volně žijících živočichů. Je snadné nainstalovat nebo opravit a mohou být použity, aby se obrázky a vytvořit video soubory.

✔ Napájení: PR600 fotoaparát lze použít 4 baterie AA a 5 V DC napájecí zdroj. Poznámka: je doporučeno odstranit AA baterie při použití napájecího adaptéru. Ideální pro domov, kancelář, staveniště, skladiště, atd .; Okamžitá spoušť noční vidění bezpečnostní kamery, pozorování volně žijících živočichů.

✔ Připojení USB: je-Li fotoaparát připojen k POČÍTAČI prostřednictvím kabelu USB, pouze datové soubory jsou čteny. Je-li fotoaparát připojen k adaptéru pomocí USB kabelu, to se používá pouze pro napájení. Zrychlené fotografování je ideální pro pozorování kvetoucích rostlin a hnízdění ptáků, dokonce i východ a západ slunce.

✔ POUŽITÍ: fotoaparát pasti pro lov. Zvíře, rostlina nebo události pozorování. Automatické PIR režim záznamu: Pokud jste aktivaci PIR (pasivní infračervené), senzory, fotoaparát detekuje náhlé změny okolní teploty způsobené pohybem hry v regionu, zájmu a spustí se nahrávání fotografií / videa.

Specifikace:

Obrazový snímač: 3MPX barevný CMOS

Rozlišení fotografie: 12MPX 4032 * 3024

Video rozlišení: FHD 1920 * 1080P 25FPS

Vypínací čas: 0,8 S

Pracovní režim: foto, video, foto + video

PIR úhel: 60 stupňů

Objektiv: 52 stupňů široký

IRLED: 38 940nm černé světla, 10m

PIR vzdálenost: 15 m

Maximální podporovaná úložiště: Max. Micro SD 32 GB (není součástí balení)

USB slot: 5-pin USB 2.0

Napájení: 4 AA baterie nebo 5V DC

Odolnost proti vodě: IP54

Pohotovostní doba: 8 měsíců

Pohotovostní proud: 0,01 mA

Velikost: 110 * 92 * 55 mm / 4.33 * 3.62 * 2.16 palec (přibližné)

Hmotnost: 110 g

Teplota: -10 ~ + 70 ° C / -14 ° C + 158 ° C.

Obsah Balení:

1X Venkovní kamera

1X Datový kabel

1X čtečka paměťových Karet

1X Tie kapely

1X Manuál

Poznámky:

Pokud napájení není přerušeno, datum, čas a pracovní režim nemůže být změněn.

Po vypnutí napájení, nainstalujte baterii, vložte SD kartu do kamery a nastavte spínač do polohy O. Kontrolka bliká dvakrát, fotoaparát pořídí fotografii nebo video, stejně jako aktuální datum a aktuální, můžete najít čas na obrázek nebo video soubor. Můžete zkontrolovat pracovní režim nastavení.

Štítky: lov s kamerou, pro lov, hunt, alforja indian scout, teplota tepelné, geometrické tote, to je foto past, nv007, baterie lovecké kamery, foto past.

Parametry

Původ KN(Původu)

Recenze

Napsat recenzi

Lovecká Stezka Fotoaparát 12MPX 1080P PIR, IR volně žijících Živočichů Skauting Cam Noční Vidění volně žijících Živočichů Chasse Kamery Sledování 0.8 s Trigger Čas

Lovecká Stezka Fotoaparát 12MPX 1080P PIR, IR volně žijících Živočichů Skauting Cam Noční Vidění volně žijících Živočichů Chasse Kamery Sledování 0.8 s Trigger Čas

Související produkty: